• Serwis
  • /
  • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych

Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych


Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Proponujemy

  • Rozliczenie bezgotówkowe z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym
  • Naprawy na oryginalnych częściach zapewniających wysoką jakość przeprowadzanych napraw, oraz przywrócenie samochodu do stanu sprzed szkody
  • Naprawy za pomocą nowoczesnych urządzeń, wykorzystywanych na każdym etapie napraw blacharsko - lakierniczych
  • Wynajem samochodów zastępczych na czas naprawy - odpłatnie lub w ramach polisy ubezpieczeniowej (w zależności od zawartego wariantu ubezpieczenia)

W dzisiejszej rzeczywistości załatwienie wszystkich formalności związanych z likwidacją szkody, często wymaga sporo wysiłków i nerwów oraz mnóstwo wolnego czasu. Rozumiejąc ten fakt proponujemy, zapracowanym i zabieganym właścicielom pojazdu, dużo atrakcyjniejsze rozwiązanie: wariant bezgotówkowy.

Posiadamy odpowiednie umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, oraz duże doświadczenie, co umożliwia szybki proces likwidacji szkody. Zapłata za usługę odbywa się między towarzystwem ubezpieczeniowym a naszym serwisem. W praktyce, jeśli Państwo zdecydują się na naprawę w naszej firmie, to począwszy od holowania z miejsca wypadku, przez oględziny, aż po rozliczenie fakturą, przejmujemy na siebie załatwianie formalności związanych ze szkodą. Nie angażujemy przy tym Państwa środków do pokrycia kosztów przywrócenia samochodu do stanu sprzed szkody.

Uwaga

Likwidacja szkody w systemie bezgotówkowym, jest możliwa po dostarczeniu przez Państwa niezbędnych dokumentów, pozwalających na takie rozliczenie. Termin rozpoczęcia naprawy pojazdu, zależy od podjęcia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe decyzji o przyjęciu odpowiedzialności za szkodę, oraz zaakceptowania zakresu i kosztów naprawy.

Holowanie

Informujemy, że w przypadku szkody, to Państwo decydujecie do jakiego serwisu zostanie holowany samochód. Holownik ma obowiązek holować pojazd do wybranego przez Państwa serwisu naprawczego, zarówno w przypadku płatnego, jak i bezpłatnego holowania.


Więcej informacji udziela:

Mariusz Wieliczko
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. 67 211-20-25
GSM 609-795-250
email:
wieliczko@krotoski-cichy.pl


Mariusz Jakubowski
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
GSM 785-503-114
email:
mariusz.jakubowski@krotoski-cichy.pl