• Części

Części
Samochód to przede wszytkim części !

Pełen asortyment 350.000 artykułów.

Volkswagen posiada bardzo szeroką ofertą modeli i gwarantujemy, że części zamienne do wszystkich tych samochodów będą dostępne przez wiele lat.
To, co dla Volkswagena bez wątpliwości jest jedną z podstaw sukcesów w sprzedaży samochodów, stanowi także ogromne wyzwanie. Różnorodność modeli i wersji wyposażenia oznacza prawdziwą eksplozję asortymentu części. Do 2010 roku będzie on obejmował prawdopodobnie 450.000 pozycji, co oznacza wzrost o przeszło 280 procent od 1995 roku.
Począwszy od określenia części, które zostaną uwzględnione w naszej ofercie, po przez ich dystrybucję, zakup i planowanie składowania musimy zapewnić pełną dostępność oryginalnych części Volkswagen.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży zarówno detalicznej jaki hurtowej szeroki wachlarz oryginalnych części i akcesoriów do wszystkich modeli samochodów marki VW iAUDI.
Oferowane przez nas części spełniają wysokie normy narzucone i kontrolowane przez koncern VAG.

O jakości
Oryginalnych części Volkswagen® świadczy 24-miesięczny okres gwarancji, który zapewniamy, jeśli tylko zdecydujesz się na montaż w naszej Autoryzowanej Stacji Obsługi. Przeciętny czas realizacji zamówienia (niedostępnych wmagazynie części) wynosi 1-2 dni.
Wyszkoleni pracownicy Działu Części służą profesjonalną pomocą.
Akcesoria Volkswagen
Postęp to rzecz fascynująca. Niewiele jest tematów, które tak bardzo pasjonują ludzkość. Oryginalne akcesoria Volkswagen® mogą stanowić spełnienie marzeń o indywidualności i wolności użytkowników VW.
Oryginalne akcesoria Volkswagen® spełniają wymagania marki. Zanim nowy samochód pojawi się narynku, konstruktorzy równolegle tworzą, testują, a ostatecznie zatwierdzają ofertę najlepszych akcesoriów.

Naszym Klientom oferujemy oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów marki Volkswagen. Stany magazynowe uzupełniane są na bieżąco dostawami z magazynu centralnego.
Współpracujemy z wieloma warsztatami, zakładami napraw blacharskich i sklepami motoryzacyjnymi. Chętnie nawiązujemy współpracę z nowymi odbiorcami hurtowymi. Oferujemy korzystne rabaty, a w przypadku większych zamówień bezpłatny transport towaru.
Na życzenie klienta dowozimy zamówione części zamienne i akcesoria. Na terenie Piły zamówiony towar dowozimy bezpłatnie.

Najwyższa jakość i maksymalna funkcjonalność to najważniejsze cechy oryginalnych części iakcesoriów.
Nasi pracownicy udzielą informacji na temat szerokiej oferty Oryginalnych części i akcesoriów Volkswagen®.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Volkswagen Akcesoria:
www.volkswagen-akcesoria.pl ,

oraz na stronę poświęconą modzie Volkswagena www.volkswagen.pl/kolekcja