• Aktualności
  • /
  • Wybierz się na jazdę próbną Nowym Amarokiem!

Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Wybierz się na jazdę próbną Nowym Amarokiem!

Nowy Volkswagen Amarok zaskakuje przede wszystkim specjalną konstrukcją ramy, która zapewnia nie tylko mobilność w każdym terenie, ale także trwałość i niezawodność. Model ten dostępny jest już do jazdy próbnej w naszym salonie.

W nowej wersji tego modelu duży nacisk położono na dynamikę i mobilność w każdym terenie, ale też na bezpieczeństwo – bo w połączeniu z szeregiem systemów asystujących, Amarok jest jednym z najbezpieczniejszych pickupów na rynku. Jako jedyny bowiem w swoim segmencie wyposażony został w Post Collission Brake, będący elementem elektronicznego układu stabilizacji toru jazdy (ESP). Ten znany i ceniony system automatycznie inicjuje hamowanie pojazdu po uderzeniu w przeszkodę, minimalizując skutki ewentualnych szkód.

Amarok dostępny do jazdy próbnej w naszym salonie to wersja Highline (najwyższa) wyposażona w silnik 3.0 TDI V6 o mocy 225 KM. Jest ona skierowana głównie do klientów poszukujących samochodu gwarantującego maksimum wytrzymałości przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i prestiżu na najwyższym poziomie, nie tylko w segmencie pickupów, ale też SUV-ów. Nowy Amarok z silnikiem V6 łączy w sobie wszystko, czego kierowcy oczekują od ekskluzywnego i wszechstronnego modelu w klasie premium: męskie wzornictwo, solidną konstrukcja i masę mocy.

Serdecznie zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu!