• Aktualności
  • /
  • Volkswagen Group Polska – największy dostawca aut nowych w Polsce!

Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Volkswagen Group Polska – największy dostawca aut nowych w Polsce!

Volkswagen Group Polska – importer takich marek jak Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche czy Volkswagen Samochody Użytkowe uzyskuje doskonałe wyniki rejestracji aut nowych.

Przez pierwsze sześć miesięcy 2017 roku w Polsce zarejestrowano 68610 nowych samochodów osobowych i 4 377 użytkowych. Jest to lepszy wynik niż w całym roku 2012, gdy spółka Volkswagen Group Polska powstała.

VGP jest importerem marek należących do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. Firma powstała pięć lat temu, w 2012 roku, i tyle czasu wystarczyło, by spółka podwoiła swoje wyniki pod względem zarejestrowanych aut.

Marki, które wchodzą w skład VGP, rokrocznie zajmują czołowe miejsca w rankingach rejestracji nowych samochodów osobowych w naszym kraju. Zaznaczyć trzeba, że w pierwszej trójce od lat znajdują się Skoda i Volkswagen.

Volkswagen Group Polska od lat jest zdecydowanym liderem rynku motoryzacyjnego w Polsce. Szeroka oferta pozwala każdemu znaleźć dla siebie samochód idealny. Wysoka jakość wykończenia oraz atrakcyjne i innowacyjne metody finansowania zakupu nowych samochodów to argumenty, które przemawiają do Polaków. Ponadto, Volkswagen Group Polska oferuje swoim klientom olbrzymią sieć serwisową – w całym bowiem kraju jest 331 punktów serwisowych należących do wszystkich marek wchodzących w skład spółki.