• Aktualności
  • /
  • Volkswagen Business Care z nagrodą Fleet Derby 2017

Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Volkswagen Business Care z nagrodą Fleet Derby 2017

W ubiegłym tygodniu w Poznaniu odbyła się gala miesięcznika Fleet, podczas której już po raz szósty wręczono nagrody flotowe, honorując finalistów plebiscytu „Fleet Derby 2017”. Volkswagen Business Care okazał się najlepszym programem finansowym importera dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Plebiscyt ma na celu prezentację i promocję produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku motoryzacyjnym. Statuetki Fleet Derby przyznaje się rokrocznie w kilkunastu kategoriach. W tegorocznej edycji oddano ponad 76 tysięcy głosów.

W kategorii rozwiązań finansowych oferowanych klientom instytucjonalnym przez importerów, Volkswagen Business Care okazał się bezkonkurencyjny. Jest to kompleksowy program związany z finansowaniem, ubezpieczeniem, serwisowaniem oraz ochroną gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów marki Volkswagen. Skierowany jest przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorstw, którzy decydując się na zakup nawet jednego samochodu do swojej firmy, mogą skorzystać ze specjalnego rabatu. Największą zaletą tego programu jest to, że w jednej miesięcznej racie zawarty jest całkowity koszt związany z utrzymaniem samochodu – oprócz tej kwoty, klient płaci jedynie za zużyte paliwo. Ponadto, przy zakupie nowego Volkswagena nie trzeba nawet ponosić opłaty wstępnej. Rata za użytkowanie auta jest zawsze stała, a maksymalny okres użytkowania pojazdu wynosi 4 lata.

Należy również wspomnieć, że samochody marki Volkswagen stosunkowo niewiele tracą na wartości, a przeglądy wykonywane są nawet co 30 tysięcy przejechanych kilometrów. Dzięki temu łączne koszty użytkowania auta są niewielkie, a Volkswagen zaproponować może naprawdę atrakcyjną ofertę.