Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Nowy Crafter już dostępny! Znamy ceny!

W porównaniu do poprzedniej generacji, Crafter posiada teraz bogatsze wyposażenie standardowe, na które składają się takie elementy bezpieczeństwa jak chociażby system stabilizujący pojazd podczas podmuchów bocznego wiatru, układ automatycznego hamowania po kolizji czy asystent ułatwiający ruszanie pod górkę.

Ceny nowego Craftera rozpoczynają się od 89363 zł netto za podwozie z pojedynczą kabiną; wersję furgon natomiast można nabyć już za 87010 zł netto. W standardzie poza wyżej wymienionymi elementami można znaleźć także start-stop, diodowe oświetlenie w kabinie i regulowaną w dwóch płaszczyznach kolumnę kierownicy.

Nad Wisłą standardowe wyposażenie obejmuje również wielofunkcyjny wyświetlacz Plus, elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka boczne, dwuosobowe siedzenie pasażera oraz radio Composition Audio wyposażone w zestaw głośnomówiący z Bluetooth.

Nowy Crafter produkowany wyłącznie w fabryce koło Wrześni – oferowany z napędem na przednie lub tylne koła, bądź z systemem 4MOTION – pozwala dotrzeć do 70% potencjalnych nabywców samochodów użytkowych tego segmentu, podczas gdy poprzedni model był w stanie zaspokoić około 30% rynku. To świetna wiadomość nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów!

Zapraszamy do salonu!