Kontakt

Al. Powstańców Wlkp. 203, 64-920 Piła
tel. 67 211 20 00
fax 67 211 20 04
e-mail: pilaserwis@ahc-grupa-cichy.pl

Atlas i nowy Tiguan zaprezentowane!

Tuż przed otwarciem Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit, Volkswagen postanowił zaprezentować dwa nowe modele SUV – Atlas oraz Tiguan z przedłużonym rozstawem osi.

Nowa wersja modelu Tiguan posiada na nowo zaprojektowane wnętrze, widoczne są również modyfikacje z przodu nadwozia. Ponadto, liczyć można także na bogatsze wyposażenie standardowe. To przede wszystkim te elementy odróżniają go od jego bardziej kompaktowej wersji. Przedłużony Tiguan będzie mógł przewozić do 7 osób i zadebiutuje kolejno na rynkach Ameryki Północnej, Chin oraz Europy. Na Starym Kontynencie model ten będzie nosił nazwę Allspace.

Z kolei nowy Atlas swoją premierę miał w październiku ubiegłego roku w Santa Monica w Kalifornii. Po raz pierwszy Volkswagen oferuje na rynku amerykańskim pojazd w klasie samochodów SUV średniej wielkości. Zdaniem niemieckiego giganta, model ten jest dopasowany idealnie do potrzeb amerykańskich kierowców. Atlas przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych produkowany jest w Chattanooga i oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań. Wyposażono go również w mocne jednostki napędowe oraz szeroką gamę „systemów asystujących kierowcy”.